Dostawa

Czas oczekiwania:

Czas oczekiwania na przesyłkę = czas przygotowania do wysyłki + czas jej dostawy

Na czas, po którym przesyłka trafia do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej skompletowanie i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie.

Prosimy, pamiętaj, że koszt dostawy zostanie doliczony do cen towarów w Twoim koszyku. Obie kwoty składają się na ostateczny koszt zamówienia. Jest on zawsze podany w zamówieniu, które można zobaczyć na ekranie po wypełnieniu formularza danych osobowych, sposobu dostawy oraz formy płatności.

Zamówiony towar wyślemy na adres, który podasz w formularzu danych osobowych jako adres dostawy.

Kurier

2 Dni robocze. Kosz przesyłki przy zapłacie przelewem bankowym, elektronicznym lub kartą: 12,00 zł, koszt przesyłki za pobraniem: 17,00 zł

Opcja wyboru pomiędzy firmami kurierskimi jest niedostępna. Z powodu dziennych limitów odbioru przesyłek nałożonych przez firmy kurierskie, speakerslair.pl samodzielnie kieruje zamówienia do wybranej firmy, aby zapewnić jak najszybszą wysyłkę paczek. Prosimy wybrać taki adres dostawy dla przesyłki, aby możliwe było jej skuteczne doręczenie.

O szczegółach doręczenia, takich jak nazwa kuriera, który doręczy przesyłkę oraz numer nadania, poinformujemy w mailu wysyłanym w momencie przekazania paczki firmie kurierskiej.

Poczta Polska

3 Dni robocze. Kosz przesyłki przy zapłacie przelewem bankowym, elektronicznym lub kartą: 11,00 zł, koszt przesyłki za pobraniem: 16,00 zł

Prosimy wybrać taki adres dostawy dla przesyłki, aby możliwe było jej skuteczne doręczenie.

 

Leave a Reply