Alchemia mistrzostwa osobistego | speakerslair

Alchemia mistrzostwa osobistego

Alchemia mistrzostwa osobistego

OCZYM

Każda zmiana zaczyna się od idei, każy projekt zaczyna się od planu, każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku. O czym czasem trudno pamiętać, każda z tych rzeczy zaczyna się od pojedynczego człowieka. Łatwo zauważyć, że do kolejki po laury ustawia się zazwyczaj wielu ojców sukcesu.

Ale żeby móc odnosić sukcesy w samouczących się, rozwijający firmach, trzeba zacząć od siebie. Trzeba zacząć od swojej własnej podróży, od projektu zmiany osobistej, od idei na siebie. Wśród nas są ludzie, których talenty pomagają im nie planować. Po prostu robią to, co potrafią najlepiej i odnoszą sukcesy. Też ich nie lubię. Cała reszta z nas potrzebuje umiejętności, które pozwolą im wprowadzać niezbędne korekty kursu przez życie.

DLAKOGO

  • Dla firm i korporacji, szukających inspiracji do zmian
  • Dla organizacji, które chcą dokonać rzeczy wielkich
  • Dla startupów, które weszły w fazę budowania zespołu
  • Dla każdego, zainteresowanego rozwojem osobistym, motywacją i inspiracją do zmian

DLACZEGO

Jedna z pierwszych ewaluacji przemów Jerzego, podczas setnego spotkania Toastmasters Poznań, brzmiała mniej więcej tak:

„Jesteś dupkiem. Potem wchodzisz na scenę i jesteś rewelacyjnym mówcą. […] A potem schodzisz ze sceny i znów zachowujesz się jak dupek”.

Dwa odkrycia, dotyczące nawyków, pozwoliły Jerzemu zmienić się nie tylko na scenie, ale również poza nią. Pozwoliły znaleźć w sobie zasoby do pracy nie tylko nad sobą, ale również nad problemami Klientów, nad ich wyzwaniami. Do pracy z ich marzeniami. Pierwszym odkryciem był fakt, że talent nie istnieje, że świat należy do osób, które potrafią podjąć decyzję, zaplanować działanie i wykonać plan, choć niekoniecznie są to osoby z pierwszym stron gazet.

O drugim odkryciu Jerzy opowie podczas prelekcji…

JAK

Przemówienie w formacie wykładu.

  • Czas trwania:  20min, 45min, 90min.
  • Elementy interaktywne: średnio.
  • Możliwość dostosowania do wymagań Klienta: tak.

Leave a Reply