Cztery rzeczy, których nie uczą nasz w szkole

Cztery rzeczy, których nie uczą nasz w szkole

OCZYM

Przestarzały, nieefektywny i przygotowujący do zadań z przeszłości, dzisiejszy system edukacyjny jest celem wielu ataków. Zarówno ze strony sfrustrowanych rodziców, pragnących jak najlepiej dla własnych dzieci, jak i ze strony pracodawców, którzy mają problemy ze znalezieniem wykwalifikowanych specjalistów. Również młodzież, przynajmniej ta w miarę świadoma przyszłości, zdaje sobie sprawę, że to, czego się uczą, zupełnie im się nie przyda.
Jak mówi Sir Ken Robinson, zapewniamy edukację na lata, nie wiedząc, co się zdarzy w przyszłym roku. Kolosalne tempo zmian, technologicznych i socjalnych, niemal gwarantuje nieprzydatność obecnego modelu edukacji. Jak więc zapobiegać? Czego się uczyć? Jakich umiejętności zabrakło wśród tych, których nas uczono?

DLAKOGO

  • Dla studentów, uczniów i organizacji młodzieżowych, chcących dowiedzieć się, czego warto się uczyć w pierwszej kolejności
  • Dla firm i korporacji, które czują potrzebę rozpoczęcia zmian w sferze personalnej
  • Dla organizacji samouczących się lub chcących takimi być

DLACZEGO

Inspirujące przemówienie, pozwalające na poznanie i zrozumienie podstawowych problemów związanych z samorozwojem i edukacją. W wersji dla organizacji i przedsiębiorstw pokazuje zarówno managerom jak i pracownikom wartość codziennego kształcenia, planowania i ideę komunikacji wewnętrznej.

JAK

Przemówienie w formacie wykładu.

  • Czas trwania: TEDTalk, 20min, 45min, 90min.
  • Elementy interaktywne: tak, w wersji 45min i 90min.
  • Możliwość dostosowania do wymagań Klienta: tak

Leave a Reply